Android Android hry

World of Cheese – Nová česká logická hra

devlog- remake

Možno si pamätáte na skvelú logickú hru Zachráň slimáka od českých vývojárov.Dneska vychádza nová hra od Alda Games a to hra World Of Cheese alebo svet syrov.Je to hra na ktorú si pripravíte logiku a pozornosť.

[viac]

 


Ako vravím budete si potrebovať pripraviť logiku,pretože v tejto logickej hre sa bez nej neobídete.Čaká vás tu 35 zaujímavých levelov,v ktorej je každý o niečom inom. Jednoduchá hra v ktorej je jediný cieľ dostať syr k myške a spraviť pri tom čo najmenej kliknutí.No každý level je iný v jednom získate sýr tým že poskladáte robota v inom chytíte rybu ale to nie len ták,budete musieť rozmýšľať pri väčšine levelov.Nechcem prezrádzať viac aby ste si hru užili.Ak nebudete chápať čo mate urobiť skúste klikať všade,alebo sa spýtajte kamaráta.Táto hra určite zaujme každý vek,či už malých alebo veľkých.

World of cheese android

Ešte pár otázok ktoré som položil vývojárom.

1.Čo vás motivovalo k tvorbe takýchto logických „detských“ hier? 

Je to žáner, pri ktorom sa dá skvelo vyblázniť a výborne je na ňom aj to, že sa hráč nevenuje len bezduchej zábave alebo strieľaní po všetkom, čo sa pohne. Pri hraní je potrebné premýšľať a hľadať správne riešenia, čo považujeme za správnu pridanú hodnotu.
 
Hru by som neoznačil ako detskú, hoci tak možno na prvý pohľad pôsobí. Zachraň šneka aj Sýrový svět sme koncipovali ako tituly pre celú rodinu. Pobavia sa pri nich deti i ich rodičia 🙂
1142013161536

2.Prečo je hra zadarmo,keď je taká skvelá a hodná aspoň pár centov ?

Na Android je hra zadarmo, ale obsahuje citlivo umiestnené reklamy. Na iOS bude v dobe vydania spoplatnená za cenu 0,89€. 

3.Koľko asi trvá naprogramovanie takejto hry?

Na vývoji Sýrového světa sme pracovali 3-4 mesiace. Bez predchádzajúcich skúsenosti s vývojom Zachraň šneka by nám to trvalo určite oveľa dlhšie. 
 
1142013161656

Ak máte aspoň trochu logiky tak hru jednoznačne odporúčam skúsiť a zahrať,kedže pre android hráčov je zadarmo.Pre iOS stoji 0,89€ ,čo nieje žiadna veľká suma a podporite českých vývojárov 😉

The app was not found in the store. 🙁

Stiahnuť na iOS

PS : Ak si nebudete dať rady s nejakym levelom,rád pomôžem v komentároch

O mne

Michael Šubák

Na blogu píšem už od roku 2012. Píšem o IT, Androide, Android aplikáciach a hrách, Xboxe, PC návodoch a pod. Taktiež píšem o virtuálnej realite v mojom web magazíne o VR. Som taktiež programátorom a freelancerom. Tvorím web stránky, Android aplikácie a pracujem s WordPressom.

Sponzor

Ocenenia


Moje služby

WordPress developer, Web developer, Práca s WordPress, programovanie, tvorba web stránok, preklady, úpravy

ReklamaSmartfony, ktoré odporúčam

Samsung Galaxy Note 8
Samsung Galaxy S9
Xiaomi Mi A1

Čo odporúčam a používam

Značka a séria smartfónu
Používam a odporúčam Galaxy Note sériu

Webhosting
Websupport logo

E-shop s teniskami
Footshop logo

Operačný systém
Som fanúšikom OS Android
Herná konzola
Som fanúšikom hernej konzoly Xbox 360 a Xbox One
Serial
Family Guy je najlepší animovaný serial

VR Headset
Oculus Rift je pre mňa najlepší VR headset