Zaujímavosti

TOP 5 Mojich najobľúbenejších filmov [Sledovanie Online]

Ak si chcete si pozrieť dobrý film ale neviete aký, pripravil som pre Vás TOP 5 najlepších filmov, ktoré som doteraz videl a môžete si ich pozrieť priamo z článku.

1. Macík(TED)

Jedna sa o najvtipnejší film, aký som kedy videl. Hraje v ňom Mark Walhberg, je to jeden z mojích najobľúbenejších hercov. Na filme sa taktiež  podieľal najlepší scenárista komédií Seth MacFarlane, ktorý stojí za tvorbou Griffinovcov a American Dad.

John (Mark Wahlberg) bol ako malý veľmi opustený, aj preto predniesol to pochabé želanie, aby jeho plyšový vianočný darček začal hovoriť. Stal sa zázrak a hovoriaci medveď sa stal mediálnou hviezdou a miláčikom davov. Ako roky ubiehali, chlpatému Tedovi zostal jediný fanúšik – John. Tí dvaja si náramne nótu v pohľade na život (maximálna pohoda), na dievčatá (divošky majú prednosť), na prácu (len keď nie je zbyt) a John aj vďaka tomu veľkoryso prehliada, že okolie sa na jeho spolužitie s méďou pozerá čoraz rozpačitejšie.


2. Pain & Gain(Pot a Krv)

Tento film ma motivoval k cvičeniu. Hraje v ňom Mark Walhberg aj keď je to aj žáner komédia, nie je to však úplne pravda. Ale je to perfektný film, ktorý si odporúčam pozrieť.

Daniel Lugo (Mark Wahlberg) je sympatický tréner z posilňovne, ktorý vo voľných chvíľach myslí len na to, ako bezbolestne zbohatnúť. Pretože verí, že mu to celkom páli, vymyslí plán, do ktorého zasvätí dva kumpánmi, Adriana (Anthony Mackie), chlapíka totálne rozhašeného steroidy, a čerstvo prepusteného recidivistu Paula (Dwayne Johnson), z ktorého sa stal vo väzení veľmi veriaci človek. Ten plán je geniálne jednoduchý. Unesú Danielova bohatého klienta, obchodníka Victora Kershaw (Tony Shalhoub) a za kufor plný peňazí ho zase pustia na slobodu.

3. Vo štvorici po opici 3 (Hangover)

Vo štvorici po opici, je už pokračujúca séria filmu s americkým humorom, šťastným koncom ale hlavné zaujímavým a napínavým

príbehom

Od režiséra filmu ROAD TRIP prichádza do kín nová komédia o rozlúčke so slobodou, ktoré sa nepredstaviteľným spôsobom zvrhne. Dva dni pred svojou svadbou odchádza Doug (Justin Bartha) a jeho traja kamaráti (Bradley Cooper, Ed Helms a Zach Galifianakis) do Las Vegas na nezabudnuteľnú party. Lenže keď sa ráno prebudí s treštiacu hlavou a opicou, zistí, že si vlastne vôbec nič nepamätajú. Ich luxusná hotelová izba vyzerá ako po výbuchu a ženícha nemôže nikto nikde nájsť.

4. Max Payne

Tento film má malo pozitívnych reakcií ale podľa mňa je to skvelý film. Film trochu nadväzuje na hru Max Payne, ktorá vznikla v roku 2001 a taktiež prišla aj Android verzia Max Payne. A taktiež tu hra Max Wahlberg.

Max Payne je individualistický policajt, ktorý neuznáva pravidlá hry, pretože už nemá čo stratiť. Vyšetruje sériu záhadných vrážd, ktoré by mohli súvisieť so smrťou jeho ženy a dieťaťa. Maxov svet je temný New York, ale ten je tu mestom v rozklade, mestom rozloženým zločinom a drogami. Na svojej ceste naráža na mocné sily – skutočné i nadprirodzené, ktoré sa snažia skryť zdrvujúcu pravdu a Maxa navždy umlčať. 

5. Sully

Zázrak na rieke Hudson bol veľmi zaujímavý film, ktorý odporúčam pozrieť každému, koho zaujímá letectvo, alebo vyšetrovanie leteckých nehôd. Skutočne napínavý príbeh plný simulácie a skutočného deja.

V lednu roku 2009 se svět stal svědkem „zázraku na řece Hudson”, když kapitán „Sully” Sullenberger (Tom Hanks) nouzově přistál s poškozeným letadlem na ledových vodách řeky Hudson a zachránil tak život 155 pasažérů na palubě letadla. Přestože veřejnost a média mluvila o ojedinělém činu dokazujícím jeho letecké dovednosti, probíhající vyšetřování hrozilo zničit jeho pověst a kariéru.

*Streamy pochádzajú z internetu a sú len vložené.

O mne

Michael Šubák

Na blogu píšem už od roku 2012. Píšem o IT, Androide, VR, Xboxe, PC návodoch a pod. Taktiež píšem od roku 2014 o VR vo web magazíne o virtuálnej realite. Tvorím web stránky, e-shopy, riešenia na mieru, či úpravy stránok a pod. Som WordPress freelancer. Venujem sa aj tvorbe vlastných Android aplikácií. Vytvoril som aplikácie Diktáty, či aplikácie Letecké Testy.

Moje služby

WordPress developer, Web developer, Práca s WordPress, programovanie, tvorba web stránok, preklady, úpravy

Sponzor

Odber noviniek

Reklama


Ocenenia


Čo odporúčam a používam

Značka a séria smartfónu
Používam a odporúčam Galaxy Fold sériu

Webhosting
Websupport logo

Operačný systém
Som fanúšikom OS Android
Serial
Family Guy je najlepší animovaný serial

VR Headset
Oculus Rift je pre mňa najlepší VR headset
Hra
Hravam Call of Duty Modern Warfare 2