Android Android aplikácie Android aplikácie iOS Recenzie

Televízny program Tiviko – Najlepší TV program vo vašom múdrom zariadení

Určite poznáte to že neviete čo ide v telke a chcete si niečo pozrieť ? S aplikáciou Tiviko môžete kedykoľvek a kdekoľvek pozrieť na Android,iOS aj Windows Phone zariadení.Aplikáciu používam už dosť dlho,a preto ju veľmi odporúčam 😉

TV Guide TIVIKO - EU + India

[viac]

Televízny program Tiviko ponúka viac ako 900 kanálov z europy a indie,osobne som nenašiel jednu stanicu ktorá by mi chýbala.Takže už nebudete potrebovať žiadne zbytočne časopisy s programom.Čo znamená že trochu šetrite papierom.A hlavne nemusíte mať časopis vždy pri sebe.Pretože TV program ma v sebe offline mode takže sa kedykoľvek aj bez internetu môžete pozrieť čo pôjde v telke následujúcich 7 dní.
imageimage

image

A nebudete len pozerať,pretože si dobre filmy alebo seriály ktoré chcete vidieť môžete pripomenúť,pozrieť na ČSFD(filmová databáza) a pozrieť na IMDB(filmová databáza).Pripomenutie filmu alebo serialu,je veľmi dobra vec,ja ju používam často.Aplikácia má len jednu nevýhodu a to je úplne malička,program je len na 7 dní,čo je niekedy problém.
image

Aplikácia je zadarmo,ale ak by ste chceli widget(užitočný) musíte si kúpiť PRO verziu.Widget je celkom užitočný ale nieje roztiahnuteľný.image

Aplikáciu používam vyše 4 mesiacov,ide o najlepší TV Program,aj tým že obsahuje widget,takže mám stále info čo ide v telke.S pripomienkami čo ide v telke má vždy upozorni keď ide niečo čo si rád pozriem.Čo tvorí perfektnú náhradu za zbytočne papierové programy(časopisy).

TV Fernsehprogramm Tiviko
TV Fernsehprogramm Tiviko
Developer: TIVIKO, s.r.o.
Price: Free+

Stiahnuť pre iOS

Stiahnuť pre Windows Phone

Okrem toho že je na Android,iOS,Windows Phone ,má aj web – www.tiviko.com

O mne

Michael Šubák

Na blogu píšem už od roku 2012. Píšem o IT, Androide, Android aplikáciach a hrách, Xboxe, PC návodoch a pod. Taktiež píšem o virtuálnej realite v mojom web magazíne o VR. Som taktiež programátorom a freelancerom. Tvorím web stránky, Android aplikácie a pracujem s WordPressom.

Sponzor

Ocenenia


Moje služby

WordPress developer, Web developer, Práca s WordPress, programovanie, tvorba web stránok, preklady, úpravy

ReklamaSmartfony, ktoré odporúčam

Samsung Galaxy Note 8
Samsung Galaxy S9
Xiaomi Mi A1

Čo odporúčam a používam

Rádio
Najlepšie Dance Rádio
Značka a séria smartfónu
Používam a odporúčam Galaxy Note sériu
Operačný systém
Som fanúšikom OS Android
Herná konzola
Som fanúšikom hernej konzoly Xbox 360 a Xbox One
Serial
Family Guy je najlepší animovaný serial

VR Headset
Oculus Rift je pre mňa najlepší VR headset