Android Android aplikácie

Svox Elena – Slovenský Reč-Na-Text [Stiahnutie]

Text-To-Speech čiže Text-Na-Reč je známa funkcionalita androidu,no bohužiaľ nie pre slovensko pretože v slovenčine je iba pár ale aj tie za veľa nestoja.Jediným plateným TTS je Svox Elena s ktorým môžete počúvať knihy,počuvať stránky a rôzne iné.V článku na stiahnutie zadarmo.

[viac]

TTS program (text to speech – text do reči).Umožňuje nahlas čítať napísaný text a vyberá vyslovované vety na základe zvukovej (hlasovej) odpovede používateľa.Svox je skvelá náhrada anglického TTS,ak čítate slovenské knihy,stránky,používate slovenske navigácie,ak chcete aby vám pri volaní hovorilo zrozumiteľne mena a rôzne iné.

SVOX Slovak Elena Voice


Stiahnuť

Táto verzia je kúpená a cracknuta mnou,negarantujem garanciu že všetko bude isť ako má,ak by boli nejaké problémy napíšte do komentára.Odporúčam v nastaveniach po stiahnutí SVOX,nie SVOX Elena dať vypnúť upozornenia.A po par dňoch v Svox Elena vymazať data,pripadne preinštalovať.

Stiahnuť

Heslo : bestranger.eu

 

O mne

Michael Šubák

Na blogu píšem už od roku 2012. Píšem o IT, Androide, VR, Xboxe, PC návodoch a pod. Taktiež píšem od roku 2014 o VR vo web magazíne o virtuálnej realite. Tvorím web stránky, e-shopy, riešenia na mieru, či úpravy stránok a pod. Som WordPress freelancer. Venujem sa aj tvorbe vlastných Android aplikácií. Vytvoril som aplikácie Diktáty, či aplikácie Letecké Testy.

Moje služby

WordPress developer, Web developer, Práca s WordPress, programovanie, tvorba web stránok, preklady, úpravy

Sponzor

Reklama


www.martinus.sk

Ocenenia


Čo odporúčam a používam

Značka a séria smartfónu
Používam a odporúčam Galaxy Note sériu

Webhosting
Websupport logo

Operačný systém
Som fanúšikom OS Android
Herná konzola
Som fanúšikom hernej konzoly Xbox 360 a Xbox One
Serial
Family Guy je najlepší animovaný serial

VR Headset
Oculus Rift je pre mňa najlepší VR headset