Android

SpeedX – Perfektná hrá na nudu

Speedx je accelerometrova 3D Hra,v ktorej sa vyhýbate prekážkam.Hrá ma vynikajúcu grafiku.Hrá má 16 025 stiahnutí a veľmi pekne recenzie,čo sa ani veľmi nečudujem kedže ta hra je perfektný zabijak nudy a hlavne v škole.

Speedx je accelerometrova 3D Hra,v ktorej sa vyhýbate prekážkam.Hra má vynikajúcu grafiku.Hrá má 16 025 stiahnutí a veľmi pekné recenzie,čomu sa ani veľmi nečudujem, keďže tá hra je perfektný zabijak nudy,-hlavne v škole.

Speedx 3D

Herné módy Speedx :


1) Stages

V móde Stages hra končí po určitom čase. Stages sa delí na 4 obtiažnosti ale k ťažším obtiažnosti než je jedna musíte dohrať tie predchádzajúce (napr. k 3 potrebujete 1 a 2).V jednom stage je okolo 8 levelov.

2)Challenges

Tento mód hráte online. Ak zvolíte New Chellenge, môžete nastaviť obtiažnosť a stávku, o koľko creditu sa bude hrať. Potom už len čakáte až sa niekto pripojí k vám. Potom máte druhú možnosť a to je Find Challenge. Po kliknutí na Find Challenge si môžete nájsť už vytvorenú hru iným hráčom. Hru idete sami ale kto má viac bodov nakonci, ten vyhráva a získava cr (credits) za ktoré si môže kúpiť rôzne bonusy. Na hlavnej stránke to nájdete ako Upgrades.

3) Survival

Voľný mod v ktorom si iba vyberiete obtiažnosť a hráte len tak.

O mne

Michael Šubák

Na blogu píšem už od roku 2012. Píšem o IT, Androide, VR, Xboxe, PC návodoch a pod. Taktiež píšem od roku 2014 o VR vo web magazíne o virtuálnej realite. Tvorím web stránky, e-shopy, riešenia na mieru, či úpravy stránok a pod. Som WordPress freelancer. Venujem sa aj tvorbe vlastných Android aplikácií. Vytvoril som aplikácie Diktáty, či aplikácie Letecké Testy.

Moje služby

WordPress developer, Web developer, Práca s WordPress, programovanie, tvorba web stránok, preklady, úpravy

Sponzor

Reklama


www.martinus.sk

Ocenenia


Čo odporúčam a používam

Značka a séria smartfónu
Používam a odporúčam Galaxy Note sériu

Webhosting
Websupport logo

Operačný systém
Som fanúšikom OS Android
Herná konzola
Som fanúšikom hernej konzoly Xbox 360 a Xbox One
Serial
Family Guy je najlepší animovaný serial

VR Headset
Oculus Rift je pre mňa najlepší VR headset