Android

Aplikacia od Orange : Orange Go prináša pre svojich zakazníkov sledovanie televizie zadarmo,iba ak máte internet od nich

V prípade že máte paušál od Orangeu, využite skvelú možnosť aplikácie Orange Go sledovať TV v mobile. Pomocou aplikácie je možné sledovať televízne vysielanie deviatich televíznych staníc (Jednotka, Dvojka, Markíza, JOJ, JOJ Plus, TA3, MusicBox, Óčko, France 24).

UPDATE : Pre tv musíte máť ich baliček internetu,takže na wifi ho nevyužijete !

[viac]

 


Čakali sme pomerne dosť dlho, pokiaľ najväčší mobilný operátor Orange Slovensko a.s. priniesol svoju vlastnú dvornú aplikáciu pre používateľov smartfónov Android. A aby to nebolo málo, Orange sprístupnil aplikácií hneď niekoľko.

Orange Go

Hlavnou aplikáciou, od ktorej sa všetko odvíja, je aplikácia Orange Go. Je to komplexná aplikácia prepojená s ďalšími štyrmi, ktoré tvoria kompletnú „rodinu“ Orange aplikácií. V aplikácii Orange Go nájdeme také pomôcky, ako Orange Chat, Orange predajne, Orange SMS parkovanie a Orange MHD lístok ale Hlavne TV v mobile !

TV v mobile

So službou TV v mobile môžete priamo vo svojom telefóne, alebo na svojom tablete pozerať vysielanie až 9 vybraných TV staníc – STV 1 a 2, Markíza, JOJ, JOJ Plus, TA3, MusicBox, Óčko, France 24.Máte k dispozícii 600 MB dát na mesiac, čo je približne 9 hodín pozerania televízie. Viac info

UPDATE : Pre tv musíte máť ich baliček internetu,takže na wifi ho nevyužijete !

Môj Orange
Môj Orange
Price: Free

O mne

Michael Šubák

Na blogu píšem už od roku 2012. Píšem o IT, Androide, Android aplikáciach a hrách, Xboxe, PC návodoch a pod. Taktiež píšem o virtuálnej realite v mojom web magazíne o VR. Som taktiež programátorom a freelancerom. Tvorím web stránky, Android aplikácie a pracujem s WordPressom.

Sponzor

Ocenenia


Moje služby

WordPress developer, Web developer, Práca s WordPress, programovanie, tvorba web stránok, preklady, úpravy

Reklama


www.martinus.sk

Smartfony, ktoré odporúčam

Samsung Galaxy Note 8
Samsung Galaxy S9
Xiaomi Mi 8 Lite

Čo odporúčam a používam

Značka a séria smartfónu
Používam a odporúčam Galaxy Note sériu

Webhosting
Websupport logo

E-shop s teniskami
Footshop logo

Operačný systém
Som fanúšikom OS Android
Herná konzola
Som fanúšikom hernej konzoly Xbox 360 a Xbox One
Serial
Family Guy je najlepší animovaný serial

VR Headset
Oculus Rift je pre mňa najlepší VR headset