PC Pr články Zaujímavosti

[Návod]Ako nahrávať hovory na Skype

Myslím že to poznáte, telefonujete s niekým cez Skype a zrazu zistíte, že tento rozhovor by ste si potrebovali nahrať. Lenže cez Skype to neurobíte, táto možnosť priamo v klientovi chýba. Ale existuje pár aplikácií, ktoré nahrávanie hovoru umožňujú. V tomto článku sa pozrieme, ktoré to dokážu. Ešte upozorním, že tento návod platí pre operačný systém Windows a všetky programy sú zadarmo.

[viac]

Najprv potrebujeme mať stiahnutý a nainštalovaný Skype. Ale to je logické. Teraz ide o to, či chceme nahrať obyčajný hlasový hovor, alebo video hovor. Na obyčajný hovor stačí mať nainštalovanú aplikáciu MP3 Skype Recorder. Ako už názov naznačuje, ukladá hovory do MP3 formátu. Po nainštalovaní funguje tak, že akonáhle začnete v Skype telefonovať, tak rozhovory sa začnú nahrávať. Preto, ak nechcete nahrávať každý rozhovor,
MP3 Skype Recorder ponúka aj iné funkcie, môžete si cez neho napríklad alebo sa bojíte, že si príliš rýchlo zahltíte disk, musíte nahrávanie manuálne pozastaviť.nastaviť bit-rate nahrávok (dostupný je rozsah od 24 do 128). Upozorňujem, kde sa ukladajú nahraté mp3 súbory. Predvolené by to malo byť v App Data vo Windows. Problém je, že je to skrytý priečinok, preto je lepšie, keď si sami nastavíte cestu, kde sa budú hovory ukladať.

Stiahnuť MP3 Skype Recorder


screen_mp3skyperec

Pokiaľ si chcete ukladať video hovory, tak je tu program Skype Video Call Recorder. V podstate sa s ním manipuluje rovnako ako s MP3 Skype recorder. Kvalita videa aj zvuku sú perfektné, a navyše dokážete nahrávanie pozastaviť a znova spustiť bez toho, aby ste ho museli úplne vypnúť a potom znova spúšťať.
screen_videocallrec

Stiahnuť Skype Video Call Recorder

O mne

Michael Šubák

Na blogu píšem už od roku 2012. Píšem o IT, Androide, VR, Xboxe, PC návodoch a pod. Taktiež píšem od roku 2014 o VR vo web magazíne o virtuálnej realite. Tvorím web stránky, e-shopy, riešenia na mieru, či úpravy stránok a pod. Som WordPress freelancer. Venujem sa aj tvorbe vlastných Android aplikácií. Vytvoril som aplikácie Diktáty, či aplikácie Letecké Testy.

Moje služby

WordPress developer, Web developer, Práca s WordPress, programovanie, tvorba web stránok, preklady, úpravy

Sponzor

Reklama


www.martinus.sk

Ocenenia


Čo odporúčam a používam

Značka a séria smartfónu
Používam a odporúčam Galaxy Note sériu

Webhosting
Websupport logo

Operačný systém
Som fanúšikom OS Android
Herná konzola
Som fanúšikom hernej konzoly Xbox 360 a Xbox One
Serial
Family Guy je najlepší animovaný serial

VR Headset
Oculus Rift je pre mňa najlepší VR headset