Zaujímavosti

[Facebook Hry]FarmVille 2

Ešte si pamätám na tie časy,keď som sa s kamarátmi predbiehal kto ma väčší level,väčšie peniaze apod. na facebook hrach,ale najčastejšie to bol FarmVille ,ktorý už určite nehrá až tak ľudi ako predtým,a nájdu sa aj ľudia ktorý túto hru neznášajú,ale FarmVille sa po pár rokoch ,,spamätal“ a vidal nový FarmVille a to FarmVille 2 v 3D.

[viac]

Nová detailnejšia verzia populárnej facebookovej managementovej vyklikávačky. Hlavnými vylepšeniami budú 3D kamera, komplexný ekosystém a rôzne ďalšie vylepšenia.


Takže čo je nové vo FarmVille 2

3D engine – Ako hlavnou odlišnosťou je 3D grafika,oproti 2D ,na ktorú je potreba Adobe Flash Player 11,takže to znamená že grafika je krajšia a lepšia viď.obrázok .

Ekosystém farmy – všetky veci na farme sú prepojené na novú úroveň komplexnosti. Napríklad môžete vyrúbať stromy na drevo a postaviť ďalšie budovy.

Voda – Vaša farma bude potrebovať vodu, budete ju musieť pracne získavať a bude obmedzená. Budete musieť vymýšľať ako sa k nej najlepšie dostať (alebo zaplatiť).

Dedina – neďaleká dedina zatiaľ nefunguje, ale je v pláne a eventuálne v nej budú môcť hráči predávať svoje plodiny.

Návšteva priateľov – priatelia vás môžu prísť navštíviť na farmu so svojim avatarom,čo už je v nových hrách zvykom.

Pravé tlačidlo – vďaka Flash 11 už môže hra používať aj pravé tlačidlo myši a fungovať tak ako štandardná PC hra.

Energia už nebude – nepopulárny element pôvodnej farmy bol zrušený, síce ostatné zásoby budú dochádzať a za ďalšie budete musieť platiť, ale stále budete môcť na farme robiť veci,čo je veľmi dobra vec kedže,ste väčšinou museli čakať na novu energiu a dovtedy ste museli čakať a nemohli ste skoro nič robiť.

Crafting – craftovanie bude podobné ako vo FrontierVille a môžete používať veci, ktoré vyrábate na farme ako ingrediencie na ďalšie veci ktoré následne môžete predávať v meste, alebo používať na iné účely.

Stánok pri ceste – cesta k vašej farme neprináša len priateľov, ale môžete si ju ozdobiť aj stánkami a predávať tam vaše výrobky.

Bez prepojenia na Farmville – svoje veci z prvej farmy neprenesiete na novú. ale autori uvažujú o darčekoch pre ľudí, ktorí nakúpili veľa vecí v pôvodnej hre,čo je pre viac ľudi škoda.

Farmville bude pokračovať – Zynga neplánuje prvú farmu odpojiť a bude ďalej ponúkať nový obsah,takže spolu môžete hrať FarmVille a Farmville 2.

Môj názor po vyskúšaní :

Po tom ako dostanete menšiu ,,poštu“ ,príde za vami na koni ,,marie“ a urobíte tutorial – takže sa zoznámite s tým ako zbierať úrodu ,dať úrodu,poliať úrodu,dáte nažrať sliepke,nažrať koze,dostanete mlieko od kozy,naučíte sa predávať suroviny z marketu pred vašou farmou, zväčšíte farmu a dostanete nový level … Po tutoriali môžete začať hrávať,3D Grafika je samozrejme krajšia,ale nieje až taká dokonala.Čo sa týka hry je lepšia,ale kedže FarmVille vôbec nehrávam,tak nemôžem porovnať ,ale ako vždy po čase farmárčenie vás začne nudiť(Aspoň mňa).Ak ste fanušíkom FarmVille,tak určite je treba vyskúšať túto hru,a pre tých ktorý neznašajú túto hru a žiadosti od nej existuje metoda ako si zablokovať aplikaciu 😉

 

Takže pre fanúšikov FarmVillu hor sa do FarmVille 2 😉

Novú Farmville 2 nájdete tu

O mne

Michael Šubák

Na blogu píšem už od roku 2012. Píšem o IT, Androide, Android aplikáciach a hrách, Xboxe, PC návodoch a pod. Taktiež píšem o virtuálnej realite v mojom web magazíne o VR. Som taktiež programátorom a freelancerom. Tvorím web stránky, Android aplikácie a pracujem s WordPressom.

Sponzor

Ocenenia


Moje služby

WordPress developer, Web developer, Práca s WordPress, programovanie, tvorba web stránok, preklady, úpravy

ReklamaSmartfony, ktoré odporúčam

Samsung Galaxy Note 8
Samsung Galaxy S9
Xiaomi Mi A1

Čo odporúčam a používam

Značka a séria smartfónu
Používam a odporúčam Galaxy Note sériu

Webhosting
Websupport logo

E-shop s teniskami
Footshop logo

Operačný systém
Som fanúšikom OS Android
Herná konzola
Som fanúšikom hernej konzoly Xbox 360 a Xbox One
Serial
Family Guy je najlepší animovaný serial

VR Headset
Oculus Rift je pre mňa najlepší VR headset