Android Android aplikácie

CinoTic : Slovenska aplikácia na vyhľadávanie a popis filmov a hercov

Chceli ste niekedy vedieť meno filmu ale vedeli ste iba meno/a hercov ? S aplikáciou CinoTic budete nielen vedieť zistiť meno filmu podľa mien hercov a naopak ale nechýbajú ani informácie o filme a hercoch.A aby som nezabudol,Autor aplikácie poskytol 11 premium kodov pre vás !

 

[viac]

CINOTIC

CinoTic je zaujímavá aplikácia s veľkou databázou filmov a hercami,ktorá slúži hlavne na vyhľadávanie filmov,prvou možnosťou je hľadanie filmov podľa hercov,čo znamená že som chcel nájsť film Paranormal Activity 4 kedže som si myslel že nove filmy nevyhľadá,tak som zadal hercov : Fearhetrston a Brady Allen a samozrejme aplikácia nesklamala.

Druhou možnosťou je List filmov,takže ak viete začiatočne písmena hercov/filmov ,stači iba napisať a najsť 🙂

Poslednou možnostou je hľadanie herca podľa filmu,čo v praxi znamená ,,videl“ som film Big Bounce a Wall Street:Money Never Sleep videl som tam Charlieho Sheena,tak som dal hľadať a samozrejme zasa nesklamal.

Hoci je táto aplikácia slovenská,slovenčinu v nej nenájdete :/.Ale ak viete aspoň trochu anglicky tak si myslím že nebudete mať problém.Aplikáciu vytvorili slovenský programátori z Pragmatic Mates,ktorý urobili aj VoteHub,známu aplikáciu ale hlavne web aplikáciu,kedže aj vďaka nej mám anketu ako sa vám páči blog.

Táto aplikácia je zadarmo,ale nezobrazí sa všetok obsah a trailery a obsah pre dospelých a žiadne reklamy,ak chcete tieto funkcie musíte mať kľuč ktorý stoji iba 0,99€ ale ja mám na blogu pre vás 6 a 5 pre tých ktorý to nestihnú a napíšu čo najskôr do komentárov ako sa im páči aplikácia.A jeden pre

Ak vás táto aplikácia zaujala ,nevahajte a inštalujte a ziskajte kľuč zdarma ! Ale nezabudnite že kúpou podporite slovenských autorov 😉

+Dobre hľadanie
+Veľký vyber
+Design
-Angličtinu neovladá každý

7/10

The app was not found in the store. 🙁

Takže nakoniec kody :

[protected]

mTi5u
EM5Yy
eFvQF
sYfjb
UspNQ

[/protected]

Ak sa vám neušiel,nevadí stačí napísať ako sa vám páči aplikácia a prvý šiesti majú kľuč zdarma

Ak chcete byť informovaný o každej novinke lajknite 😉

O mne

Michael Šubák

Na blogu píšem už od roku 2012. Píšem o IT, Androide, Android aplikáciach a hrách, Xboxe, PC návodoch a pod. Taktiež píšem o virtuálnej realite v mojom web magazíne o VR. Som taktiež programátorom a freelancerom. Tvorím web stránky, Android aplikácie a pracujem s WordPressom.

Sponzor

Ocenenia


Moje služby

WordPress developer, Web developer, Práca s WordPress, programovanie, tvorba web stránok, preklady, úpravy

ReklamaSmartfony, ktoré odporúčam

Samsung Galaxy Note 8
Samsung Galaxy S9
Xiaomi Mi A1

Čo odporúčam a používam

Rádio
Najlepšie Dance Rádio
Značka a séria smartfónu
Používam a odporúčam Galaxy Note sériu
Operačný systém
Som fanúšikom OS Android
Herná konzola
Som fanúšikom hernej konzoly Xbox 360 a Xbox One
Serial
Family Guy je najlepší animovaný serial

VR Headset
Oculus Rift je pre mňa najlepší VR headset