Android Android aplikácie

Avocado – Aplikácia na chat s partnerkou

Určite poznáte rôzne aplikácie ako Viber, Whats App a podobné.Tak je tu ďalšia takáto aplikácia ale táto je trochu nezvyčajná. Ide o aplikáciu v ktorej môžete písať iba svojej partnerke alebo manželke, čo je samozrejme možne cez facebook alebo viber, alebo iné sociálne siete. Ale táto je špeciálna iba pre vás a vašu milovanú.

[viac]

Registrácia je cez email a pozvete partnerku tiež cez email a tiež jej musíte dať heslo, ktoré bude vaše spoločne. Aplikácia je užitočná skôr pre manželstva, kedže sa v nej okrem písania dajú plánovať udalosti, čo by pomohlo pri výročiach. Robiť poznámky ktoré by mohli mať využitie ako nákupne zoznamy.

Čo sa týka písania zdá sa mi trošku neprehliadne a dlho načítavajúce. Ale je to zaujímave, lebo si môžete predvoliť ak napíšete nejaký smajlík, zmení sa vám mini fotka čo zatiaľ , žiadna iná aplikácia neumožňuje. Ďalej môžete posielať fotky, rýchle kresby, predvolené vety a dávať objatia a pusy, samozrejme virtuálne.
image

Aplikácia je dostupná pre Android aj pre iOS. Takže ak máte partnerku alebo partnera s ktorou chcete písať, posielať obrázky a plánovať udalosti,poznámky tak vyskúšajte túto aplikáciu.

The app was not found in the store. 🙁

Odkaz na AppStore

O mne

Michael Šubák

Na blogu píšem už od roku 2012. Píšem o IT, Androide, Android aplikáciach a hrách, Xboxe, PC návodoch a pod. Taktiež píšem o virtuálnej realite v mojom web magazíne o VR. Som taktiež programátorom a freelancerom. Tvorím web stránky, Android aplikácie a pracujem s WordPressom.

Sponzor

Ocenenia


Moje služby

WordPress developer, Web developer, Práca s WordPress, programovanie, tvorba web stránok, preklady, úpravy

ReklamaSmartfony, ktoré odporúčam

Samsung Galaxy Note 8
Samsung Galaxy S9
Xiaomi Mi A1

Čo odporúčam a používam

Rádio
Najlepšie Dance Rádio
Značka a séria smartfónu
Používam a odporúčam Galaxy Note sériu
Operačný systém
Som fanúšikom OS Android
Herná konzola
Som fanúšikom hernej konzoly Xbox 360 a Xbox One
Serial
Family Guy je najlepší animovaný serial

VR Headset
Oculus Rift je pre mňa najlepší VR headset