Android

[video]Snapdragon S4 v odbornom teste tepelného účinku – s maslom

Určite sa vám už stalo, že váš smartfón sa vyťažil natoľko, že ste si naozaj svojim miláčikom mohli zohriať ruky, alebo jednoducho ho použiť ako tepelný zdroj. Výrobcovia sa však snažia o to, aby energia bola, čo najmenej strácaná prostredníctvom tepelného vyžarovania. V nasledujúcom teste chcú vývojári Qualcomm, v odbornom teste demonštrovať, že Snapdragon S4  je úplne iný čip. A použili na to klasické maslo

[viac]Vo videu môžeme vidieť pohľad na tri smartfóny, jedným je smartfón so Snapdragon S4 procesorom. Získame pohľad na jednotlivé zariadenia pomocou termokamery a následne tento test je demonštrovaný pomocou kocky masla. Nie je nič nad odborný test, ktorý použije základnú potravinovú surovinu!

Vďaka kremíkovej štruktúre vytvorenej na 28 nm technológii, Snapdragon S4 uvoľňuje počas vysokého výkonu podstatne menej tepelnej energie  a pracuje efektívnejšie. Prajem vám príjemnú zábavu pri sledovaní videa:

O mne

Michael Šubák

Na blogu píšem už od roku 2012. Píšem o IT, Androide, Android aplikáciach a hrách, Xboxe, PC návodoch a pod. Taktiež píšem o virtuálnej realite v mojom web magazíne o VR. Som taktiež programátorom a freelancerom. Tvorím web stránky, Android aplikácie a pracujem s WordPressom.

Sponzor

Ocenenia


Moje služby

WordPress developer, Web developer, Práca s WordPress, programovanie, tvorba web stránok, preklady, úpravy

ReklamaSmartfony, ktoré odporúčam

Samsung Galaxy Note 8
v e-shopech
od
(Zdroj: Heureka.sk)
Samsung Galaxy S8
v e-shopech
od
(Zdroj: Heureka.sk)
Xiaomi Redmi 4X
v e-shopech
od
(Zdroj: Heureka.sk)

Čo odporúčam a používam

Rádio
Najlepšie Dance Rádio
Značka a séria smartfónu
Používam a odporúčam Galaxy Note sériu
Operačný systém
Som fanúšikom OS Android
Herná konzola
Som fanúšikom hernej konzoly Xbox 360 a Xbox One
Serial
Family Guy je najlepší animovaný serial

VR Headset
Oculus Rift je pre mňa najlepší VR headset