Android

Ako vyriešiť problém so sťahovaním aplikácii z Obchod Play

Tento článok je vhodný myslím že pre každeho kto ma problém so stahovaním aplikacii Google Play tkz. Obchod Play.Ja som tento problém mál,a poviem vám ako to napraviť 😉

[viac]

Kedže tento článok tak aj vám nejde sťahovať.Takže riešením je nastavenie nových DNS adries priamo v routri na tvar dns1: 8.8.8.8dns2: 8.8.4.4    .Tento stav by vám mohol pomôcť v prípade, že sťahujete aplikácie prostredníctvom domácej WiFi siete. Používatelia ďalej upozorňujú na správne nastavenie mobilného internetového pripojenia a to tzv. prístupové body. Existujú totiž dve možnosti u každého mobilného operátora na Slovensku: WAP alebo internet.

Aby ste mali správne nastavenia zodpovedajúce prístupu na internet, mali by ste používať prístupový bod pod názvom „internet“. Prístupový bod pod názvom „WAP“ môže narobiť naozaj problémy pri prístupe na internet prostredníctvom mobilného pripojenia a niektoré operácie vám môže úplne zablokovať.

DNS server nastavíte priamo po pripojení sa na váš router v prípade domácej siete WiFi. Zvyčajne sa router nachádza na adrese 192.168.1.1 alebo ako ja som mal 192.168.2.1, ktorú je potrebné zadať do vášho internetového prehliadača. Po prihlásení je potrebné podľa typu routra vyhľadať nastavenie DNS servera na LAN.Ak od vás router začne pýtať heslo zvykne to byť Admin a heslo Pass alebo Admin a Admin,ale router ak ste to nemenili by vám mal pisať.

Po nastavení mi všetko fičí ako má 🙂 odporúčam aj vám 😉

zdroj : mojandroid.sk

 

Ako vyriešiť problém so sťahovaním aplikácii z Obchod Play

O mne

Michael Šubák

Na blogu píšem už od roku 2012. Píšem o IT, Androide, Android aplikáciach a hrách, Xboxe, PC návodoch a pod. Taktiež píšem o virtuálnej realite v mojom web magazíne o VR. Som taktiež programátorom a freelancerom. Tvorím web stránky, Android aplikácie a pracujem s WordPressom.

Sponzor

Ocenenia


Moje služby

WordPress developer, Web developer, Práca s WordPress, programovanie, tvorba web stránok, preklady, úpravy

ReklamaSmartfony, ktoré odporúčam

Samsung Galaxy Note 8
v e-shopech
od
(Zdroj: Heureka.sk)
Samsung Galaxy S8
v e-shopech
od
(Zdroj: Heureka.sk)
Xiaomi Redmi 4X
v e-shopech
od
(Zdroj: Heureka.sk)

Čo odporúčam a používam

Rádio
Najlepšie Dance Rádio
Značka a séria smartfónu
Používam a odporúčam Galaxy Note sériu
Operačný systém
Som fanúšikom OS Android
Herná konzola
Som fanúšikom hernej konzoly Xbox 360 a Xbox One
Serial
Family Guy je najlepší animovaný serial

VR Headset
Oculus Rift je pre mňa najlepší VR headset