IT Zaujímavosti

Prehliadka Google Centier aj s Google Street View

Vždy ma zaujímalo ako to vyzerá v Google a koľko vlastne serverov majú.Google sa rozhodol zverejniť foto-galeriu svojich data centier,po celej zemi.Takže ak chcete vidieť nie len stránky a vyhľadávač,nazrite do Google vo článku.

[viac]

Google je zaujímavá spoločnosť. Bez nej by sme sa v dnešnej dobe už neobišli, či ide o jednoduché vyhľadávanie alebo váš smartphone, vždy sa môžeme spoľahnúť na to, že bude fungovať. Doteraz sme však nevedeli ako Google vyzerá zvnútra.To sa však zmenilo, keď Google na ich oficiálnom blogu predstavil foto galériu ich data centier po celej zemeguli.

Ak by vám to však nestačilo, Google zmapoval jedno z data centier (server v Lenoir v Servernej Karolíne) zvnútra aj zvonku pomocou Street View, takže sa na interiér Google sa môžete pozrieť aj vy.

Okrem toho je dostupné aj krátke video, v ktorom nám vysvetlia z čoho všetkého sa také dátové centrum skladá a čo robia jednotlivé hardwarové jednotky. Pred tým ako sa vydáte na virtuálnu návštevu Google si však pozrite video, ktoré vám to celé priblíži.

zdroj : androidportal.sk

Prehliadka Google Centier aj s Google Street View

O mne

Michael Šubák

Na blogu píšem už od roku 2012. Píšem o IT, Androide, Android aplikáciach a hrách, Xboxe, PC návodoch a pod. Taktiež píšem o virtuálnej realite v mojom web magazíne o VR. Som taktiež programátorom a freelancerom. Tvorím web stránky, Android aplikácie a pracujem s WordPressom.

Sponzor

Ocenenia


Moje služby

WordPress developer, Web developer, Práca s WordPress, programovanie, tvorba web stránok, preklady, úpravy

ReklamaSmartfony, ktoré odporúčam

Samsung Galaxy Note 8
v e-shopech
od
(Zdroj: Heureka.sk)
Samsung Galaxy S8
v e-shopech
od
(Zdroj: Heureka.sk)
Xiaomi Redmi 4X
v e-shopech
od
(Zdroj: Heureka.sk)

Čo odporúčam a používam

Rádio
Najlepšie Dance Rádio
Značka a séria smartfónu
Používam a odporúčam Galaxy Note sériu
Operačný systém
Som fanúšikom OS Android
Herná konzola
Som fanúšikom hernej konzoly Xbox 360 a Xbox One
Serial
Family Guy je najlepší animovaný serial

VR Headset
Oculus Rift je pre mňa najlepší VR headset