Android Android hry

Magic Piano : Klavír vo vašom smartfone zadarmo

Smule sa v Android svete objavilo poprvýkrát s hudobnou aplikáciou Songify, ktorú si stiahlo už viac ako milión používateľov(patrim medzi ne :D) a prinajmenšom rovnaký úspech očakáva táto spoločnosť aj pri najnovšom titule, ktorý vypustila na Google Play Store len pred niekoľkými dňami. Reč je o porte veľmi známej iOS hry Magic Piano, ktorá si svoje miesto našla už vo viac ako 14 miliónoch zariadení s operačným systémom od Apple.

[viac]

Obľúbenosť tejto hry môžem vyjadriť aj ďalšími číslami, ktoré v sebe zahŕňajú doteraz hraných 135 miliárd piesní, milión piesní denne, čo predstavuje zhruba 10 000  hraných nôt za jednu sekundu. A tu to nekončí. Smule samo o sebe je zastúpené obrovskou komunitou, ktorá si nainštalovala aplikácie od tejto spoločnosti na svoje zariadenia už skoro 50 miliónov-krát a v týchto aplikáciách si už prehrala viac ako 500 miliónov piesní. To sú čísla, ktoré má Magic Piano ešte zvýšiť.

Magic Piano je hra s podobným princípom ako Cytus či Tap Tap Revenge. Vašou úlohou je dotknúť sa prichádzajúcich nôt v podobe bodiek, keď prejdu žltou líniou na obrazovke. Ak hráte na klavír alebo iný hudobný nástroj, hranie pre vás bude jednoduchšie, nakoľko si vyžaduje šikovné prsty, presnosť a zmysel pre rytmus. Všetko sa však dá naučiť a Magic Piano sa môže stať obľúbenou hrou pokojne aj pre človeka, čo nikdy na žiadny hudobný nástroj nehral. Samotný princíp hry pochopíte určite rýchlejšie z videa, preto si jedno video priložené nižšie prezrite.

Magic Piano ponúka naozaj peknú grafiku a princíp tejto hry je naozaj zaujímavý, no na druhej strane je táto hra dosť obmedzená. Na začiatku máte k dispozícii 3 skladby, ktoré môžete doplniť o 2 bezplatné skladby z ponuky. Za ostatné piesne si budete musieť zaplatiť, na čo slúžia tzv. Smoola peniaze, ktorých na začiatku dostanete iba 30. Za túto čiastku si môžete kúpiť niektorú z klasických skladieb, ktoré majú cenovku 25 Smoola, moderné skladby a skladby z ostatných žánrov vás budú stáť 75 Smoola peňazí. Tieto virtuálne peniaze si môžete zarobiť aj priamo v hre, napríklad tým, že si stiahnete niektorú z partnerských hier, za čo dostanete od 1 do 40 Smoola, no samozrejme existuje aj možnosť zakúpenia Smoola peňazí za tie reálne, kde ceny začínajú na úrovni 2,39 EUR za 220 Smoola (200 + 20 grátis) a končia na cene 79,99 EUR za 10120 Smoola (7920 + 2200 grátis). Ak si teda chcete v Magic Piano zahrať všetkých 200 skladieb, príde vás to pekne draho!

   

Pre tých, ktorí si chcú na klavíri zahrať ľubovoľné tóny či melódiu, je v menu aplikácie mód Solo, kde nájdu rôzne variácie klasického klavíra. V menu sa nachádza aj tlačidlo World, ktoré však len sľubuje príchod novej funkcie, ktorá nie je bližšie uvedená. Magic Piano ponúka možnosť registrácie cez e-mail alebo Facebook a svoje nahrané skóre môžete zdieľať medzi svojimi známymi cez Google+, SMS alebo niektorú zo sociálnych sietí.

Magic Piano je zaujímavá hra pre všetkých, ktorí majú radi klavír a princíp hry sa im zapáčil tak, že sú ochotní za nové skladby zaplatiť nemalé peniaze. Ostatných určite poteší aj hra Cytus.


logo-app
App Name
Smule
Free   
pulsante-google-play-store
pulsante-appbrain
qrcode-app


logo-app
App Name
Rayark International Limited
Free   
pulsante-google-play-store
pulsante-appbrain
qrcode-app

zdroj : mojandroid.sk

Magic Piano : Klavír vo vašom smartfone zadarmo

O mne

Michael Šubák

Na blogu píšem už od roku 2012. Píšem o IT, Androide, Android aplikáciach a hrách, Xboxe, PC návodoch a pod. Taktiež píšem o virtuálnej realite v mojom web magazíne o VR. Som taktiež programátorom a freelancerom. Tvorím web stránky, Android aplikácie a pracujem s WordPressom.

Sponzor

Ocenenia


Moje služby

WordPress developer, Web developer, Práca s WordPress, programovanie, tvorba web stránok, preklady, úpravy

ReklamaSmartfony, ktoré odporúčam

Samsung Galaxy Note 8
v e-shopech
od
(Zdroj: Heureka.sk)
Samsung Galaxy S8
v e-shopech
od
(Zdroj: Heureka.sk)
Xiaomi Redmi 4X
v e-shopech
od
(Zdroj: Heureka.sk)

Čo odporúčam a používam

Rádio
Najlepšie Dance Rádio
Značka a séria smartfónu
Používam a odporúčam Galaxy Note sériu
Operačný systém
Som fanúšikom OS Android
Herná konzola
Som fanúšikom hernej konzoly Xbox 360 a Xbox One
Serial
Family Guy je najlepší animovaný serial

VR Headset
Oculus Rift je pre mňa najlepší VR headset