Android Android aplikácie

Aplikacia – ISeeYou prináša funkciu vypnutia displeja po zavretí očí zo Samsungu Galaxy SIII aj pre ostatných

Ako ste si mohli všimnúť z TV Reklamy najnovší Samsung Galaxy S III a jeho detekovaciu funkciu že sa vám vypne mobil po tom čo sa vám zatvoria oči,tak tato funkcia sa ako aj Super Video – popup video v popredí všetkého, čo robíte, pre všetkých a zadarmo už nieje iba pre Samsung Galaxy S III ale je už dostupna na našom Google Play

[viac]

Je super že tato funkcia existuje už nie len pre Samsung Galaxy S III,lebo je to veľmi užitočná aplikácia a nikto by nedával 600€ za Galaxy S III za par dobrých funkcii ktoré sa postupne ocitajú na Google Play.Čo sa týka aplikacie je jasne že musíte mať prednú kameru a android vyšší ako 2.3

Je to super jednoduchá aplikácia ktorá vám ušetri batériu kedže prináša všetkým bezplatne funkciu vypnutia displeja pri zavretí očí.Samotné prostredie aplikácie je tvorené len jednou domácou obrazovkou a ikonou v notifikačnej lište, ktorá vás upozorní na to, kedy bude displej reagovať na zavretie vašich očí.

Počiatočné nastavenia sú jednoduché, v aplikácii stačí zapnúť funkciu ISeeYouLite, potom si môžete nastaviť aj doplnkové funkcie ako napríklad vypnutie hovoru tlačidlom vypínania, automatické otáčanie obrazovky, inštalovanie webových skriptov či niektoré funkcie pre menej vidiacich alebo nevidiacich ľudí.

Aplikácia ponúka aj ďalšie funkcie, ktoré vám pomôžu s vypínaním vášho displeja. ISeeYou automaticky nastaví automatické vypnutie displeja na 60 sekúnd, pokiaľ budete na displej hľadieť dlhšie ako tento interval, kamera začne snímať vašu tvár a displej vypne až vtedy, keď sa otočíte alebo zavriete oči. Samozrejme, že táto funkcia funguje len v prítmí alebo v tme, takže ju ani neskúšajte počas dňa. Neuspejete.Ak sa vám aplikacia zapáči, môžete si zakúpiť jej platenú verziu, ktorá za 60 centov ponúka niektoré pokročilejšie funkcie ako napríklad vypnutie ikony v notifikačnej lište, nastavenie času, po ktorom sa displej vypne, keď zavriete oči a pod.


logo-app
App Name
Marco Roccagli
Free   
pulsante-google-play-store
pulsante-appbrain
qrcode-app


logo-app
App Name
Marco Roccagli
Free   
pulsante-google-play-store
pulsante-appbrain
qrcode-app

O mne

Michael Šubák

Na blogu píšem už od roku 2012. Píšem o IT, Androide, Android aplikáciach a hrách, Xboxe, PC návodoch a pod. Taktiež píšem o virtuálnej realite v mojom web magazíne o VR. Som taktiež programátorom a freelancerom. Tvorím web stránky, Android aplikácie a pracujem s WordPressom.

Sponzor

Ocenenia


Moje služby

WordPress developer, Web developer, Práca s WordPress, programovanie, tvorba web stránok, preklady, úpravy

ReklamaSmartfony, ktoré odporúčam

Samsung Galaxy Note 8
v e-shopech
od
(Zdroj: Heureka.sk)
Samsung Galaxy S8
v e-shopech
od
(Zdroj: Heureka.sk)
Xiaomi Redmi 4X
v e-shopech
od
(Zdroj: Heureka.sk)

Čo odporúčam a používam

Rádio
Najlepšie Dance Rádio
Značka a séria smartfónu
Používam a odporúčam Galaxy Note sériu
Operačný systém
Som fanúšikom OS Android
Herná konzola
Som fanúšikom hernej konzoly Xbox 360 a Xbox One
Serial
Family Guy je najlepší animovaný serial

VR Headset
Oculus Rift je pre mňa najlepší VR headset