Android Android aplikácie

Moja prvá Android aplikácia – Diktáty

DiktatyLogo640x480Konečne! Po dvoch rokoch odkedy som chcel začať s tvorbou android aplikácií, sa mi dnes podarilo dokončiť aplikáciu až do konca. Diktáty, takto znie prvá a jedinečná aplikácia ktorá je zadarmo.

 

 

Ešte si dodnes pamätám ako som dostal na meniny knihu Programovanie v Androide pred dvoma rokmi, no nepochopil som Jave, bola príliš náročná z ukážok v knihe. Snažil som sa o to viackrát, no pred týždňom to prišlo a dneska už je moja aplikácia na Obchode Play.

NOTE2DIKTATY

Aplikácia Diktáty je jedinečná, pretože na obchod play je prvá s ktorou si môžete nacvičiť diktáty,gramatiku,monitor a podobné. Základom tejto aplikácie sú ale interaktívne diktáty. Máte na výber rôzne druhy diktátov napr. klasický o číslovkách  v ktorom máte doplniť i/y v slove tretí.Ide o 10-25 akoby otázok z jedného diktátu a na konci máte vaše finálne skóre. Ak vám to znie nudné, tak sa mýlite,naučíte sa pri tom vaše najväčšie nedostatky. Budete doplňovať i/y,veľké alebo malé písmená a pod. Prejdete si aj monitor z ktorého vyberiete správnu odpoveď,ale aj testy z literatúry,slovenčiny,porekadiel,významov cudzích slov a pod.

Diktát

Aplikácia je zdarma s reklamami a 18 diktátmi,teda zatiaľ.Je dostupná iba pre zariadenia s Androidom vyšším než 2.3. Pár diktátov ešte pribudne vo verzii zadarmo. Ale ak chcete ďalších 47 diktátov ktoré sa stále aktualizujú,tak si môžete zakúpiť plnú verziu, ktorá stoji len 1€ a podporíte mňa a zlepšíte seba v gramatike.


logo-app
App Name
Michael Šubák
Free   
pulsante-google-play-store
pulsante-appbrain
qrcode-app


logo-app
App Name
Michael Šubák
Free   
pulsante-google-play-store
pulsante-appbrain
qrcode-app

Aplikácia 7.3.2015 získala druhé miesto v najlepšia aplikácie zdarma v kategórii vzdelanie.
Aplikácia 7.3.2015 získala druhé miesto v najlepšia aplikácie zdarma v kategórii vzdelanie.
Moja prvá Android aplikácia – Diktáty
  • lubo

    Tiez mi nejde gramatika, appku som vyskusal a je super 🙂 akurat sa mi zda cudne ked mam vybrat y alebo i tak su tam 3 moznosti ako ý, y a í… stacili by dve. Teraz mi ten dlzen moze prezradit spravnu odpoved. Ale aj tak palec hore.

    • Tak to som veľmi rád. 🙂 Cela ta hra je naprogramovaná na 3 otázky,pretože stále lepšie viac ako menej,a v priemere sa dajú doplniť aj i/í y/ý čo sú 4 no pri niektorých som vážne nemal čo doplniť. Ale je to robene tak aby nebolo hneď po dlžní jasne aká je správna odpoveď. Ďakujem 🙂

O mne

Michael Šubák

Na blogu píšem už od roku 2012. Píšem o IT, Androide, Android aplikáciach a hrách, Xboxe, PC návodoch a pod. Taktiež píšem o virtuálnej realite v mojom web magazíne o VR. Som taktiež programátorom a freelancerom. Tvorím web stránky, Android aplikácie a pracujem s WordPressom.

Sponzor

Ocenenia


Moje služby

WordPress developer, Web developer, Práca s WordPress, programovanie, tvorba web stránok, preklady, úpravy

ReklamaSmartfony, ktoré odporúčam

Samsung Galaxy Note 8
v e-shopech
od
(Zdroj: Heureka.sk)
Samsung Galaxy S8
v e-shopech
od
(Zdroj: Heureka.sk)
Xiaomi Redmi 4X
v e-shopech
od
(Zdroj: Heureka.sk)

Čo odporúčam a používam

Rádio
Najlepšie Dance Rádio
Značka a séria smartfónu
Používam a odporúčam Galaxy Note sériu
Operačný systém
Som fanúšikom OS Android
Herná konzola
Som fanúšikom hernej konzoly Xbox 360 a Xbox One
Serial
Family Guy je najlepší animovaný serial

VR Headset
Oculus Rift je pre mňa najlepší VR headset