Android Android aplikácie

Cerberus – služba pre hľadanie vášho android telefónu

Cover artVäčšina z nás,tí ktorí si zaobstarali chytré zariadenie majú uložených veľa dôležitých informácií a dát, ktoré sa snažíte chrániť, aby ich nedostal nikto nepovolaný do svojich rúk. Aplikácia Cerberus vám zachráni krk ak by sa s vašim mobilom niečo stalo.

 

[viac]

Túto aplikáciu som si musel zakúpiť pretože som bol očarený tým, čo dokáže. Má najviac funkcií, čo som u podobných aplikácií videl a určitú výhodu má aj root na Vašom zariadení.

Nižšie je zoznam spomínaných funkcií:
– Sledovanie (podľa GPS + internet) / zastavenie sledovania
– Získanie informácií (IP adresa, operátor, sériové číslo SIM karty)
– Zamknutie pomocou kódu / odomknutie
– Spustenie alarmu so správou
– Zobrazenie správy na display
– Log hovorov
– Log sms správ
– Obstaranie zvukového záznamu / max 300 sekúnd (po dokončení zaslaný na email)
– Obstaranie fotografie / snímok ihneď + použítí blesku (po dokončení zaslaný na email)
– Aktivácia núdzového režimu (automaticky zasiela polohu zariadenia opakovane v nastavenej frekvencii i SMS) / vypnutie núdzového režimu
– Skryť aplikáciu Cerberus v zozname aplikácií (vyžaduje reštart) / odkryť aplikáciu
-Vzdialené vymazanie pamäte telefónu
– Vzdialené vymazanie SD karty
web gui 300x159 Cerberus služba pro hledání Vašeho miláčka
V telefóne v nastaveniach toho okolo tejto aplikácie veľa nenájdete, ale to nieje vôbec podstatné.Ide hlavne o to aby ste boli prihlásení.Ak ste prihlásení, máte istotu, že ak sa Vám niečo stane so smartfónom, môžete sa nato kedykoľvek pozrieť cez stránku.

Túto aplikáciu som si obľúbil hneď pri testovaní, pretože ma očarila tým, čo všetko dokáže a mal som pocit istoty ak by sa mi niekde stratil mobil. Otestoval som skoro všetky funkcie a musím povedať, že to stojí za to 😉 Aplikácia je z marketu na týždeň zadarmo, potom si je možné zakúpiť doživotnú licenciu, ktorá činí 2.99 EUR.

Cerberus – služba pre hľadanie vášho android telefónu
  • slat

    Opytam sa- co to urobi ak mi niekto ukradne moj fon a vypne ho – bude system cerberus funkcny – odosle mi suradnice kde je?? A dalsia otazka – ak som v oblasti, kde nemam ziadny signal – ako bude reagovat – odosle nejake info?? ANO je to super padala mi sanka z toho, ale skusil som to vyskusat – ako prakticky zlodej- vypnem bateriu vytiahnem kartu a hladaj ma…. a nic… Tak asi tak bez baterie uz konci-a potom vieme ako urobit,aby nikto fon nenasiel..TAKZE SYSTEM JE SUPER,KED JE ON LINE,VYBERTE BATERIU A JE NAVZDY OFFLINE…

    • BestRanger

      Ano,máš pravdu,ale ak máš zapnuty internet,tak hned pri zmene simky,ti pride email,ale načo by niekto kradol mobil a potom ho nevyužival (tym že odhodi simku)?

    • A je tu ešte jedna možnosť, ak máš root, môžeš to hodiť na pamäť systemu, teda nastaviť systémovú appku a ono sa to nikdy nevymaže(pokiaľ sa neflashne softver), zaujimavý je tento film – https://www.youtube.com/watch?v=NpN9NzO4Mo8

O mne

Michael Šubák

Na blogu píšem už od roku 2012. Píšem o IT, Androide, Android aplikáciach a hrách, Xboxe, PC návodoch a pod. Taktiež píšem o virtuálnej realite v mojom web magazíne o VR. Som taktiež programátorom a freelancerom. Tvorím web stránky, Android aplikácie a pracujem s WordPressom.

Sponzor

Ocenenia


Moje služby

WordPress developer, Web developer, Práca s WordPress, programovanie, tvorba web stránok, preklady, úpravy

ReklamaSmartfony, ktoré odporúčam

Samsung Galaxy Note 8
v e-shopech
od
(Zdroj: Heureka.sk)
Samsung Galaxy S8
v e-shopech
od
(Zdroj: Heureka.sk)
Xiaomi Redmi 4X
v e-shopech
od
(Zdroj: Heureka.sk)

Čo odporúčam a používam

Rádio
Najlepšie Dance Rádio
Značka a séria smartfónu
Používam a odporúčam Galaxy Note sériu
Operačný systém
Som fanúšikom OS Android
Herná konzola
Som fanúšikom hernej konzoly Xbox 360 a Xbox One
Serial
Family Guy je najlepší animovaný serial

VR Headset
Oculus Rift je pre mňa najlepší VR headset