Android

AnySend – prenos súborov medzi zariadeniami pomocou Wi-Fi

Určite poznáte aplikácie na posielanie súborov na vašom android zariadení cez bluetooth ale počuli ste už aplikácii ktorá posiela súbory cez wifi ? Tak je najvyšší čas spoznať aplikáciu AnySend ktorá posiela súbory vďaka wifi a každý wifi ma každý android smartfón.

 

[viac]

História mobilných telefónov zaznamenala už niekoľko typov pripojenia medzi dvoma či viacerými zariadeniami, mnohé z nich slúžili väčšinou na prenos súborov. Po káblovom pripojení prišli aj tie bezdrôtové ako napríklad infračervený port či bluetooth, neskôr aj Wi-Fi. A práve Wi-Fi je v dnešnej dobe základnou výbavou smartfónov, nielen s operačným systémom Android. Bola by veľká škoda nevyužiť toto vysokorýchlostné pripojenie na prenos súborov, ako sme na to boli zvyknutí pri starších štandardoch, nemyslíte?! Aplikácia AnySend, ktorú dnes predstavím, umožňuje prijímanie a odosielanie súborov pomocou Wi-Fi. Zadarmo a jednoducho!

AnySend je veľmi jednoduchá a funkčná aplikácia, s ktorej používaním nebudete mať žiadne problémy. Ponúka primitívne ovládanie a pekné, čisté prostredie, ktoré si vás získa po pár momentoch. Aplikácia po spustení a zapnutej Wi-Fi automaticky vyhľadá všetky zariadenia vo vašom okolí, ktoré majú takisto zapnutú Wi-Fi a nainštalovanú túto aplikáciu a pomocou niekoľkých dotykov môžete na dané zariadenie odoslať akýkoľvek súbor. Používateľ, ktorému súbor odosielate bude na prichádzajúci súbor upozornený v notifikačnej lište, vibráciou alebo zvukom, takže sa nemusíte báť, že by tento moment zmeškal. Pokiaľ si posielate s niekým súbory pomocou aplikácie AnySend často, vo svojom zozname ho môžete označiť ako dôveryhodného používateľa a súbory od neho budete prijímať bez nutnosti potvrdenia prijatia.

   

AnySend dokáže posielať súbory medzi dvoma zariadeniami v domácej sieti aj bez pripojenia na internet, takže sa nemusíte obávať žiadnych ďalších poplatkov pri výpadku siete či v podobných prípadoch. V tejto aplikácii si môžete zmeniť dokonca aj svoje používateľské meno, pridať fotografiu profilu, upraviť list dôveryhodných používateľov či nastaviť upozornenia na prichádzajúci súbor. Viac toho totižto potrebovať nebudete.Podľa mna ma jednu slabinu a to že neexistuje program na pc,aby som si mohol posielať subory z PC na Mobil a opačne,čo by mi ušetrilo trocha času.


logo-app
App Name
Adylitica, Inc.
Free   
pulsante-google-play-store
pulsante-appbrain
qrcode-app

zdroj : mojandroid.sk
AnySend – prenos súborov medzi zariadeniami pomocou Wi-Fi

O mne

Michael Šubák

Na blogu píšem už od roku 2012. Píšem o IT, Androide, Android aplikáciach a hrách, Xboxe, PC návodoch a pod. Taktiež píšem o virtuálnej realite v mojom web magazíne o VR. Som taktiež programátorom a freelancerom. Tvorím web stránky, Android aplikácie a pracujem s WordPressom.

Sponzor

Ocenenia


Moje služby

WordPress developer, Web developer, Práca s WordPress, programovanie, tvorba web stránok, preklady, úpravy

ReklamaSmartfony, ktoré odporúčam

Samsung Galaxy Note 8
v e-shopech
od
(Zdroj: Heureka.sk)
Samsung Galaxy S8
v e-shopech
od
(Zdroj: Heureka.sk)
Xiaomi Redmi 4X
v e-shopech
od
(Zdroj: Heureka.sk)

Čo odporúčam a používam

Rádio
Najlepšie Dance Rádio
Značka a séria smartfónu
Používam a odporúčam Galaxy Note sériu
Operačný systém
Som fanúšikom OS Android
Herná konzola
Som fanúšikom hernej konzoly Xbox 360 a Xbox One
Serial
Family Guy je najlepší animovaný serial

VR Headset
Oculus Rift je pre mňa najlepší VR headset